« »

lip
3

Start bloga na nowo

Kategorie: OSKAr.Blog

Słowo wstępu

Już od pewnego czasu zbierałem się za aktualizację bloga. Wcześniej jednak były próby rozpaczliwego napisania czegokolwiek i w konsekwencji nic z tego nie wyszło. Dlatego trzeba było ogarnąć ten burdel. Na pomoc jak zwykle przyszedł Łukasz Wójcik oraz Yzoja, która genialnie wykonała swoja pracę. Efekty bardzo łatwo zauważyć, które z pewnością docenią osoby znające bloga i jego wygląd.

Kolejne zmiany

Design to nie wszystko, co zostanie “uprzątnięte”. Również styl bloga troszkę się zmieni. Ale to też wyjdzie w trakcie czy pomysł, który mam w głowie wypali. Mam jednak nadzieję, że spodoba się Wam i nie będziecie zawiedzeni.

Po środku główny stream (tfu, to nie soszial midia), główne posty po prostu. Po prawej, idąc od góry – miniblog i lekko niżej mikroblog. Aktualnie stream z Blipa. Ale niedługo czuję i Wy też to czujecie, że zastąpi go Twitter. Na samym dole najmniej ważne rzeczy.

Studia, studia, studia

Ogólnie sporo czasu, bądź co bądź zajmują studia. Można je traktować przelotnie, a można czasem przyjść na wykład i posłuchać czegoś ciekawego. Specjalizacja to jednak fajna rzecz, która poniekąd ukierunkowuje. Z drugiej jednak strony, jak był syf, tak nadal jest ;-).

Co się działo w międzyczasie

W międzyczasie poczyniłem pewne kroki ku lepszej przyszłości. Ku lepszemu jutru i takie tam dyrdymały. Czyli byłem na wakacjach (w środku semestru), na szczęście akurat wtedy nic się na uczelni nie działo. Zostałem Microsoft Student Partnerem Rzeszowskiej Grupy IT (na które spotkania serdecznie zapraszam w nowym semestrze) i zdałem egzamin certyfikujący z Visty. Uprzedzę wszystkich. Na 7′mkę też planuje.

Wraz z Metorio prowadzimy blog około Microsoftowy, który jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w sieci. Oczywiście były wcześniej podobne projekty, ale póki co żaden nie działa czynnie. My postaramy się to zmienić. I mimo, że ostatnio mało jest postów (sesja) to już w zbliżającym się tygodniu powinno się to zmienić. Oczywiście na lepsze.

Co dalej

Dalej to już tylko do przodu i do przodu. Załapałem się również na praktyki do bardzo fajnej firmy jaką jest Microsoft. Ale o tym będzie jeszcze czas porozmawiać :) Aktualnie wykonuję kilka projektów, które trzeba dokończyć na dniach.

Jeżeli chodzi o posty tutaj, to postaram się co najmniej raz w tygodniu zaktualizować bloga.

To byłoby na tyle :-) (w sumie to czekam na komentarze)

Komentarze